Někam jinam

Pro představení je třeba mít zatemněnou místnost – ideální je black-box. Elevace sedadel je optimální. V případě, že sedí diváci v rovině (sedadla se nezvedají) potřebujeme pódium optimálně 8 x 8 metrů, vysoké 60–80 cm. Od pódia ke stropu musí být alespoň 3,10 m abychom mohli postavit projekční plátno. V sále přivítáme systém na zavěšení plátna ze stropu.

Nebo postavíme za plátno stativy, na které rám s projekčním plátnem zavěsíme. Před plátnem potřebujeme hloubku 4–5 metrů. Na zemi bude v této vzdálenosti stát projektor, který si přivezeme a v jehož světle hrají herci ( ve vyjímečných případech může být i mimo pódium, postavené ve stejné výši).

Osvětlení : 2x PAR36 – pinspot (6 V, 35 W) a 2x světlomet Na scéně bude malířka u malého stolu s iPadem Pro. Pro kresbu potřebujeme malý stolek asi 50x 60 cm odkud vede připojení k projektoru + židli bez opěrek.

Mimo to budou na scéně 2 hudebníci se svou aparaturou, kteří zaberou z tohoto prostoru min. 2x2 m. Aparatura + bicí. Koncertní technické podmínky jsou na jejich stránkách http://www.zabelovgroup.com/9743.html

Drawing in Motion a Vejce, opice a žirafice

Pro představení je třeba mít zatemněnou místnost – ideální je black –box. Elevace sedadel je optimální. V případě, že sedí diváci v rovině ( sedadla se nezvedají ) potřebujeme pódium optimálně 6 x 6 metrů, vysoké 60 - 80 cm. Od pódia ke stropu musí být alespoň 3,10 m abychom mohli postavit projekční plátno. V sále přivítáme systém na zavěšení plátna ze stropu.

Nebo postavíme za plátno stativy, na které rám s projekčním plátnem zavěsíme. Před plátnem potřebujeme hloubku 4- 5 metrů. Na zemi bude v této vzdálenosti stát projektor, který si přivezeme a v jehož světle hrají herci ( ve vyjímečných případech může být i mimo pódium, postavené ve stejné výši).

Zásuvky 230 V

Zvukový systém napojení na XLR nebo cinch input Pro kresbu potřebujeme stolek asi 50x60 cm odkud vede připojení k projektoru a židli bez opěrek.

    Tineola
© Tineola Theater. All rights reserved.